דיקור סיני

דיקור סיני הוא אחד מהסגנונות החשובים ברפואה סינית.

זהו סגנון שנוצר מעל ל 3000 שנה , המשמש עד היום ברפואה לטיפול בשלל מחלות חריפות וכרוניות.

לפי פילוסופיית רפואה סינית חודרים לגוף האדם מרדיאנים אנרגטיים אשר דרכם עוברת אנרגיה שעוזרת לגוף האדם לחיות.

בדיקור סיני בעזרת המחטים דוקרים בנקודות מרדיאנים ודרך פעולה זו יוצרים מאזן בין האנרגיה בגוף.
מאזן זה מחזק את הגוף ונותן לו יכולת התנגדות נגד מחלות. לכל מחלה קיימות נקודות מרדי אניות המשמשות לטיפול נקודתי במחלה המטופלת.

סכום הכולל את כל המרידיאנים הוא 14 ו12 מהם זוגיים , בגוף האדם לכל איבר קיימים 2 מרידיאנים גם במקרה שיש איבר זוגי (כמו כליות) עדיין קיימים לו 2 מרדיאנים ולא 4.

בגוף האדם קיימות נקודות אנרגטיות, דרך נקודות אלו ניתן להשפיע על האיברים הפנימיים. מומחה צריך לדעת היכן לבצע את הדקירה על מנת לבצע את האיזון.

מאזן שמתקבל לאחר טיפול דיקור סיני מאפשר יצירת הורמונים שעוזרים לגוף לחסל את הכאבים ונותן להיפותלמוס וההיפופיזה לעבוד יותר טוב, התוצאה הסופית נוצרת מאזן בהורמונים ,מערכת עצבים ומערכת חיסון.

לא צריך להיות רופא על מנת להבין שדיקור סיני לא יכול ליישר את עמוד השדרה ולהחזיר חוליה או פרק למקום אשר יצאו ממקומם בעקבות סיבה מסוימת כגון טראומה, עקמת , תאונה ועוד…

זה מאוד חשוב שפרקים וחוליות יהיו במקום (במקומם הטבעי) מפני שזה נותן לשלד העצמות להיות מאוזן, כשהעצמות מאוזנות אז השרירים והגידים גם במצב מאוזן וורידים ונינים גם מאוזנים ודרכם זורם כל הנוזלים של הגוף באיזון ודרך אנרגיה במרידיאנים הטיפול קל ומוצלח יותר. בעזרת דיקור סיני ניתן להוריד את רמת הכאב אבל גם זה במקרה שהמצב לא מוזנח אחרת זה לא מתאפשר.

חשוב לבחור טיפול נכון אשר יעבוד על שורש הבעיה ויפתור אותה מהבסיס.
אם אתם מרגישים שלאחר 2 טיפולים לא מרגישים הקלה אז בחרתם בטיפול הלא נכון.

אני מסוגל להבחין רק בעזרת צפייה על גב המטופל ולהסביר את כל ההיסטוריה של הכאב של המטופל.

המלצה: אל תבזבזו את כספכם על טיפולים מיותרים אשר לא יובילו אתכם לפתרון בנוסף אל תתחייבו על כמות טיפולים לפני שבדקתם שזה מתאים לכם ועוזר לכם להתרפות.

אצלי מובטח שיפור לאחר טיפול ראשון , ניתן להגיע לטיפול ולהבין על מה מדובר.

אל תזניחו את עצמכם – כמה שהמצב יותר מוזנח כך גם הקושי לטיפול בו!

2 תגובות ב: “דיקור סיני

  1. שלום לך. רעש באוזניים אני מבינה שצריך לאזן את הכליות? חוץ מזה עייפה רוצה לישון הרבה,אין כח לכלום. דיקור יכול לעזור ? אתה מקבל רק בחיפה? תודה

    1. שלום, יש לך בעיה בצוואר, למה יש לך בעיה אני צריך לראות את גב שלך, בלי צילום אני יכול לברר את זה, אני מקבל רק בחיפה ובאים אלי מכל רחבי הארץ אפשר לראות את זה לפי המלצות בפייסבוק
      לכל שאלה אשמח לעזור, 054-7611915

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.