השפעת הריון על מערכת התנועה

ידוע שאישה בהיריון יכולה לעלות במשקל כ 8-10 קילו לפעמים יותר.

במידה וקיימות בעיות לפני ההריון במערכת התנועה,כגון: בעמוד השדרה, מערכת פרקים ו כד’ הבעיה רק מחריפה במהלך ההריון.
בנוסף, אם קיימת בעיה באצבעות כף הרגל , בפרקים,באצבעות כף היד, שורש הבעיה נמצא בעמוד השדרה!

כאשר האישה עולה במשקל במהלך ההריון כל הכאבים נובעים מעמוד השדרה!
כל מטופלת תקבל הסבר אינדיבידואלי למקרה שלה על יד הסתכלות על הגב ותבין מאיפה הכאב נובע ועל מה הוא משפיע.

המלצה שלי: לפני כניסה להיריון חובה לבצע בדיקה או טיפול על מנת לעבור את ההיריון ללא בעיות. במידה ותמצא איזושהי בעיה, כדאי לטפל בה על מנת לא לסבול במהלך ההיריון ולא להגיע למצב שצריך ליטול משכחי כאבים המכילים חומרים כימיים לא בריאים לעובר.
צריך להימנע מלהגיע לשלב מתקדם בהיריון בו שכבר מסוכן לבצע טיפולים.

המלצה שלי: לעשות בדיקות וטיפולים לפני הכניסה להיריון. כמו כן לאחר הלידה מומלץ לבצע בדיקה של מערכת התנועה! משום שאישה אחרי לידה מאבדת בבת אחת הרבה ממשקלה וזה גורם מערכת התנועה להיכנס ליתר מאמץ וכתוצאה מזה חוליה תזוז מהמקום, פרק ייצא מהמקום, האגן יכול לזוז ממקומו,להסתובב ולהסגר לא כמו שצריך בתנועה, זה יכול להיות מדובר במילימטר אחד, כשהגוף צעיר לא מרגישים ולאחר מספר שנים הכאב יכול להגיע בבת אחת אבל בצורה חמורה.

במשך ההריון במידה ונגרם נזק לגוף חשוב מאוד לטפל במיידי שאם לא כן, הנזק יחמיר עם הגיל.
המלצה שלי: לא להזניח את הגוף מפני שהיריון זאת ממש אחריות! ובפרט כאשר מתכננים יותר מילד אחד.

לכן חשוב לשמור על עצמכן ולחזק את הגוף.

שתוכלו גם לגדל את הנכדים 🙂

2 תגובות ב: “השפעת הריון על מערכת התנועה

  1. תודה רבה לאנה:
    אני מטופלת של ולדימיר “הקוסם” כבר כמה שנים. עברתי למצפה רמון. אתמול הגעתי אליו ממצפה לטיפול בבעיה באגן. אנשים מרימים גבה… מה עד קרית אתא את נוסעת? יש מלא מטפלים באזור. אבל הם פשוט לא יודעים שטיפול אחד אצל ולדימיר שווה 10 טיפולים אחרים. לכן בכל הזדמנות שיש לי אני אגיע לולדימיר, הטיפול שלו מונע כל כך הרבה כאבים ומחלות שעלולים להיווצר בעתיד! מומלץ ביותר!

  2. תודה רבה לאנה:
    מי שמכיר אותי יודע שאני לא נוהגת להמליץ בפייסבוק על עסקים/ אנשים אבל אני רוצה לחרוג ממנהגי ולהמליץ בחום על ידי מרפא ולדימיר ברזובסקי – Yadmerapa VladimirBerezovsky .
    הגעתי לולדמיר לפני מספר חודשים עם כסף תפוסה. שבועות עברו ושום דבר לא ריפא את הכאב או שחרר את השריר התפוס. לאחר טיפול אחד תחת ידי הקסם של ולדמיר חזרה הכתף להיות כמו חדשה !
    ולדמיר מטפל הגון וקשוב ויודע כיצד לפתור כל בעיה או כאב בגוף. מאז אני הולכת אליו אחת לחודש ובכל פעם ולדמיר מצליח להשכיח את הכאב ולהחזיר את הגוף שלי למצב תקין smile emoticon ולדמיר רגיש לגוף, ויודע מבלי מילים לזהות את הכאב ואת מקור הבעיה. במקרה שנתפס/ כואב/ לא נוח/ נשבר אני ממליצה בחום לנסות את ולדמיר ומבטיחה שהוא יצליח לתקן את מה שרבים רק ינסו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.