טיפולים בכאבים

אנשים המחפשים פתרונות באינטרנט שיפתרו להם את הכאבים לא מבינים שיש צורך בפתרון הבעיה מהשורש . אין צורה אחרת להיפתר מהכאבים.

לאחר ניסיון של מעל 30 שנה פגשתי אנשים שלא אכפת להם שהגב שלהם עקום רק מעניין אותם שהכאב ייגמר . במצב כזה אני מקריב אותם למראה ומראה להם איך המצב העקום של הגב מקרין להם את הכאב. פתרון לעניין הוא טיפול בשורש הבעיה ולא נטילת כדורים נגד כאבים .

אדם אשר נמצא תחת השפעת הכדורים מבצע תנועות אשר אסור לו , בביצוע התנועות הוא לא מרגיש את הכאב בגלל השפעת הכדורים, אך לאחר זמן מה ההשפעה פגה והכאב מופיע ברמה קשה יותר.

כדורים נגד כאבים ניתן לקחת במקרה דחוף שאין אפשרות אחרת , אך לא להפריז ולקחת באופן קבוע מאותה סיבה שכתבתי מקודם שהכדורים מרדימים את הבעיה והנזק רק גדל.

**נקודה חשובה לציון – הכדורים הם כימיה נורא כבדה ונורא קשה להוציא אותם מהגוף ולהתנקות מהם. הצטברות הכימיה הנ”ל פוגע בכל האיברים הפנימיים.

כאב המורגש בגוף לא מגיע בפתאומיות , התהליך עד להרגשת הכאב הראשון הוא ארוך אך ברגע שמורגש הכאב זה אומר שהמצב מוזנח והרקמות נפגעו. תהליך זה מתחיל ברוב המקרים בצורה הבאה: מוגבלות בתנועה( מוגבלות בתנועת הצוואר , קושי בלקום בלי עזרת ידיים , קושי בהרמת ידיים למעלה , הצעדים יותר קצרים בהליכה) , אך גם לאחר כל הנאמר הנ”ל אין עוד כאבים אז הרקמות עוד לא פגועות וניתן לטפל בצורה יותר קלה.

קיימים מקרים שהאדם מגיע למצב קריטי בעקבות הזנחה מחוסר ידע או הימצאות במקום ללא עזרה במצבו . במקרה כזה יש צורך להגיע לטיפול מקצועי אצל מרפא אשר יידע לפתור את הבעיה מתחילתה ועד הגעה למצב ההזנחה.

ברצוני לציין עוד דבר בנוגע לניתוחים – אדם אשר נכנס לפניקה ממצבו יכול לבחור בפתרון של ניתוח אך חשוב לציין שהניתוח לא מרפא את העקמת בגב אלא פותר את הסימפטום שנוצר בעקבות כל תהליך ההזנחה.

בטיפולים שלי אני מרפא ומשפר את כל התהליך שמביא את הגוף לכאבים.

מובטח שיפור אחרי טיפול ראשון!

תשמרו על עצמכם ואל תזניחו עד למצב בלתי הפיך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.