כאבים בגב אמצעי

בעלי מחלות שונות של חוליות צוואר סובלים מכאבים בגב אמצעי שבאים לידי ביטוי במישור החזה.
הם באים בקצב חזק ומתוארים ככאבי דקירות סכין בין השכמות. בדרך כלל בין המתלוננים על הכאבים מסוג זה, הם בעלי תפקידים משרדיים, קופאיות, נהגים. הכאב מתפרץ פתאום לאחר שעות רבות של עבודה במשרד (בישיבה ממשוכת).
בזמן הקמת הגוף, כאבי גב חזקים לא מאפשרים לנשום כדין. לפעמים כאבים בגב אמצעי מתרכזים במישור החזה או בבטן עד לדיאפרגמה.

במקרים כאלה ניתן ישנה מחשבה שמדובר בריאות, לב, שלפוחית או קבע. כאבים אלו הם כאבים בגב עליון וקשורים לגירוי שכבה רגשית ואינם כאבים בגב אמצעי.

טיפול בכאבים בגב אמצעי

בחוליה או סביב דיסקים בעמוד השדרה או לחלופין גירוי סיומי העצבים העוברים בין החוליות. התחלה אופיינית למחלה, כאבים בגב אמצעי, אלו כאבים חדים בין השכמות, המתחזקים בנשימה עמוקה וקיפולי גוף שונים. מניסיוני הרב אני מוצא באמצעות האצבעות כף היד את מקור הבעיה. השיטה שלי נבדקת שנים על גבי שנים. ניתן לשחזר תפקוד סדיר של המערכות, כמו כן מחליש ומשחרר שרירים המקשרים בין החוליות ומפרקים, העצבים נתפסים.

לאחר מספר ביקורים לטיפול בכאבים בגב אמצעי, ניתן לעשות תרגילים אפילו במקומות עבודה, למשל:בישיבה על הכיסא יש להרים את ידיים מעל הראש, לקפל את הגוף אחורה עד למצב שהחלק העליון של הכיסא ילחץ על האזור הכואב. אם זה לא יעזור כדאי להוסיף שיפועים צדדיים, קודם לצד הכואב לאחר מזה לצד הנגדי. את שאר התרגילים אני יכול לתת לכל אחד ואחד ע”פ צרכיו.

4 תגובות ב: “כאבים בגב אמצעי

 1. שלום סובלת מספר שנים שהולך ולפתע חוזר מכאב גב תחתון מקרין לריאות והקיבה וקשה לי נורא לנשום עשיתי ניתוח כיס מרה בעקבות אבנים חשבו שהכאבים מהסיבה הזאת ולאחר הניתוח חזרו הכאבים לכן הרופא שלח אותי לעשות אולטרסאונד לכל חלל הבטן וגם בדיקה אליקובקטר והכל תקין התחלתי כדורים למעיים מכיוון שהרופא אומר שאני מפוחה בבטן ויש לי הרבה גזים אז זה לוחץ ועושה לי את הכאבים ,זה כאבים נוראיים וקצת קשה לי להאמין שזאת הסיבה כי כמעט כל בן אדם שני מאמינה שלא נכנס לשירותים בכל יום אשמח לעזרה תודה

  1. היי,

   ישנם המון נתונים חסרים לטובת הסבר, ניתן ליצור קשר טלפוני ונשמח לעזור.
   ולדימיר: 054-7611915

 2. שלום, יש לי כאבים ממש דומים למתואר כאן.
  הכאב הגיע פתאום שישבתי לאכל ומתחתי את הגב לצד ופתאום הרגשתי כאב דקירה מטורף שעצר לי את הנשימה ומאז כבר כמה שעות חלפו ועדיין כל תנועה קטנה אני מרגיש דקירות חזקות בטירוף …. פעם זה קרה לי גם ולאחר מנוחה של שבוע ויותר זה עבר, וזה קרה לי פעם שהייתי שליח על אופנוע ויושב עליו 12 שעות כל יום …
  אם אפשר לעזור לי בתשובה אני ישמח כי מתיחות של לנוע מצד הכואב לצד השני אני לא מצליח אפילו טיפה זה תוקע לי את הנשימה ואני מרגיש כאב של דקירה מטורפת שוב וההרגשה כאילו שזה מחמיר יותר. תודה.

  1. היי,
   כאבים אינם מגיעים פתאום, זהו תוצאה של מצב מסוים.
   נא ליצור קשר טלפוני על מנת להסביר את המצב בפירוט:
   טלפון: 054-7611915

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.