כאבי ראש ממה נובע וכיצד לטפל ?

אין אנשים שלא כאב להם ראש לפחות פעם אחת, לכן כל אחד יכול להבין שבזמן כאב ראש לא ניתן להתרכז במה שקורה מסביבך. כאבי ראש יכולים להופיע בזמנים ובסגנונות שונים.

8eb86e21-1f3e-4809-8f62-b6f43c535f2e

לפי הסטטיסטיקה, 80% מהאנשים מכל העולם סובלים מכאבי ראש ול-30% יש כאבי ראש כרוניים.
הרפואה מודרנית התקדמה יפה מאוד ביצירת תרופות לכאבי ראש ויצירת תחושה טובה. לכן, האדם המודרני אשר רץ אחרי הזמן, לא מתעסק במחשבה מאיפה הכאב הגיע אלא לוקח כדור, מרגיש טוב יותר וממשיך הלאה בשגרת יומו. עם הזמן הוא מגדיל את המנות של התרופות ובעקבות זאת מרעיל את הגוף יותר ויותר.

חשוב לאבחן את המקור לכאבי ראש

כל אדם אשר סובל מכאב ראש חייב לברר ממה הוא נוצר על מנת למנוע מהכאב לחזור בשנית. יש צורך בהתייעצות עם מומחה וללמוד להרגיש מתי הכאב עולה שלב.
בעזרת ניסיוני הרב של יותר מ-25 שנה, אני לא רק מרפא את המטופלים שלי אלא גם מלמד אותם להרגיש ולהקשיב לגוף שלהם.

ישנן סיבות שונות וסימפטומים לכאב ראש, אבל בכתבה זו אני רוצה להסביר על כאבי ראש הקשורים לבעיות של עמוד השדרה, מתח (סטרס) ועייפות כרונית:
הסימפטום של כאבי ראש ועייפות כרונית הוא זהה. זו הרגשה של לחץ מבחוץ על הראש. כאבים אלו לא חזקים אבל הם מפריעים להתרכז,לדוגמה קשה לנהוג ברכב ותפוקת העבודה יורדת.

בעיה מסוג זה אני יכול לרפא תוך 2-3 טיפולים + קבלת תרגילים ספציפיים להשלמת הטיפול בבית כדי שכאבים אלו לא יחזרו (אדם ממשיך לעבוד באותו קצב לכן ניתן לעשות טיפולים מסוג זה פעם בחודש או פעם בחודשיים). בעזרת הדברים שציינתי ניתן להגן על גוף ללא תרופות. כימיקלים הם פחות רצויים על מנת לא להרעיל את הגוף.
כאבי ראש זו בעיה הקשורה עם בעיות בתוך עמוד השדרה, כאבים אלה יכולים להיות חזקים מאוד.
אדם לא יכול לסובב את הראש, לאחר מכן מתחילים כאבים איומים במקומות אחרים כגון: צוואר, כתף אשר מושך את הכאב לשכמה ולכל אורך היד.
את הכאבים שציינתי בפסקה זו ניתן לרפא ללא תרופות (אשר לא יכולים להחזיר את החוליות למקום ולשחרר את העצבים התפוסים במקומות אלו ולשפר את זרימת הדם ברקמות פגועות).

בדף הראשי באתר שלי קיים סרטון אנימציה ושם ניתן לראות אילו חוליות קשורות לכאבי ראש.

כאבי ראש – לסיכום

יש לי ניסיון רב בבעיות שצוינו בכתבה ויש המון תוצאות חיוביות בריפוי כאבי ראש.
אל תזניחו את עצמכם ,אל תרעילו את הגוף שלכם עם תרופות וכימיקלים ותרפאו את הגוף בעזרת דברים טבעיים אשר לא פוגעים בו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.