פיזיותרפיה

פיזיותרפיה היא סוג של רפואה שמשפיעה על גוף האדם באמצעות טיפולים טבעיים.

טיפול מסוג זה הוא על מנת להקטין שימוש באמצעים כימיים מכיוון שיש להם תופעות לוואי ויכולים להוביל לתגובות לא נעימות לדוגמא קבלת כדור נגד כאב בגב ולאחר מכן מגיע הצורך להקיא.

תרופות נגד כאבים הם מאוד כבדים לגוף , לוקח הרבה זמן להתנקות מתופעות הכדור וכל הכימיה מהכדור מצטברת בכליות ובכבד ופוגעת בתפקוד תקין של הגוף. אדם המזניח את הכאב מגיע למצב שהוא צריך כדור עם השפעה חזקה יותר וזה מוביל אותו לנזק חמור יותר בגוף וכיוצא מכך לגוף לוקח יותר זמן להתנקות מהרעלים.

אדם המקבל כדור נגד כאבים הוא נמצא תחת השפעת הכדור ועושה תנועות המזיקות לו ולא מרגיש זאת מכיוון שהוא תחת השפעת הכדורים, לאחר שההשפעה נפוגה הכאב יותר חזק והנזק רק גדל. תוצאה נוספת שהכדורים גורמים היא שמגיע שלב שהכדור מפסיק להשפיע על הגוף מלקיחת כמות גדולה של הכדורים.

לפי הנאמר לעיל אדם המרבה לקחת כדורים יכול להגיע למצב שפיזיותרפיה לא יכולה לעזור לו .

ההיסטוריה של הפיזיותרפיה מתחילה לפני כמה מאות שנים:
פיתוח הטכנולוגיה עם השנים גרמה לפיזיותרפיה לצמוח ולגדול לשלל הזדמנויות וסגנונות שונים , אך הטכנולוגיה הכי מתקדמת לא יכולה להרגיש מה שמרגיש המומחה עם הידיים שלו.

למעשה מכשיר אשר פותח לטיפול בכאבים מטפל באנשים לפי תוכנה שהוכנסה אליו מבלי לעשות הבדל בגיל , במצב המטופל .

אני לעומת זאת 30 שנה במקצוע ויכול להבחין מאיפה הבעיה נובעת מבלי שום מכשיר אלא רק עם רגישות של הידיים שלי.

הטיפול שלי כולל 40-45 דקות הוא מתחיל בכך שאני מסוגל לדעת על גב המטופל את כל ההיסטוריה של הכאבים שלו ללא צילום ומכתב מרופא. לאחר שאני מאבחן את שורש הבעיה אני מתחיל בטיפול , קודם כל אני משחרר את השרירים שתפוסים בעקבות עצמות שלא היו במקום או בגלל עקמת או מכל מיני סיבות שנוצרו בחיים של המטופל.

לאחר מכן אני מיישר את הגב , מעצב את כל עמוד השדרה , מערכת תנועה , משקם את הרקמות שהיו פגועות מההזנחה ומחזק אותם.

קיימת לי תעודת מורה ליוגה ויוגה טרפיה מה שמאפשר לי להמליץ ללקוחותיי על שלל תרגילים לאחר הטיפול לפי היכולת שלהם ולפי הבעיה שקיימת אצלם.

אל תתביישו לפנות אליי אני אוכל להסביר לכם בטלפון מה הבעיה שקיימת בגופכם לפי צורת הכאב ומקומו.

אל תזניחו את עצמכם!

3 תגובות ב: “פיזיותרפיה

  1. לאחר 4 שנים בהן טיפלתי במאות מטופלים, הגעתי למסקנה שהטיפול היעיל ביותר בכאבי גב מסיבות פריצת דיסק, בלט דיסק, היצרות בתעלה, שינויים ספונדילוטים,בקע דיסק ועוד כאבי גב בלתי מוסברים, בגב תחתון ובעמוד שדרה צווארי, נעשה ביעילות מוכחת על ידי מתיחות יומיות לעמוד השדרה. בקלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.