רפואה אלטרנטיבית

בכתבה זאת אני רוצה להסביר מהי רפואה אלטרנטיבית ומה ההבדל בינה לבין הרפואה הקונבנציונלית.

רפואה אלטרנטיבית היא עתיקת יומין, אפילו יותר מהרפואה הקונבנציונלית ולא מזמן היא נכנסה כחלק מהטיפולים וההמלצות של משרד הבריאות בישראל בקופות החולים.

כמו בכל מחלה חשוב מאוד לאבחן את המלחה ולרפא אותה ולהימנע מנטילת תרופות שלא לצורך. היתרון העיקרי של רפואה אלטרנטיבית הוא הריפוי הטבעי, חיזוק הגוף והמודעות העצמית של המטופל לגופו.

רפואה אלטרנטיבית – שיטת ריפוי באמצעות טווינא

טווינא – זאת תרפיה סינית אשר השתמשו בה לפני 5,000 שנה בסין העתיקה.לא מזמן נמצאו במצריים העתיקה שיטות טיפול אלו שנכתבו לפני 4,000 שנה בכתב חרטומים.

המטרה הראשית של תרפיה זאת היא לאזן בגוף את זרימת הנוזלים, השרירים, גידים ואיזון אנרגטי. האיזון מוריד גם את הדלקות שהספיקו להתפתח בזמן שהגוף לא היה מאוזן ולפתוח את הסתימות האנרגטיות ושל הנוזלים אשר מחלישים את הגוף. בנוסף תרפיה זו עוזרת גם להוריד את המתח הפיזי והנפשי אשר מפריע לזרימה אנרגטית ולחילוף החומרים בגוף.

אנשים שטופלו ברפואה אלטרנטיבית זאת היו במעקב יום יומי, מבצעי החוקרים חיו אתם, צפו בהם ועל כל פעולותיהם וראו שלכל גוף חולה קיים: צבע עור, צבע עיניים, קצב פעימות לב ומצב של השרירים שונה זה מזה. כמו כן נבדקו כל התגובות שלהם בנגיעות, לחיצות, דקירות וכו’. תהליך מחקר זה נמשך מאות שנים, כל פרט נכתב ונמסר מדור לדור.

בזכות כל השיטות האלה, נולדה תרפיה זו שהיא חלק מרפואה אלטרנטיבית, מטרתה לשקם את כל התהליכים שקיימים בגוף האדם.

מזה אפשר להבין את העיקרון של רפואה אלטרנטיבית זו: לא לרפא את המחלה עם שמות מוזרים אלא את המטופל עצמו ולחזק את התהליכים הפנימיים בגופו כדי שיוכל להתמודד נגד המחלה בעצמו.

בגוף האדם יש כוחות טבעיים אשר עוזרים לגוף לשקם את עצמו לבד: אחרי תאונה, מחלה, עבודה קשה, טראומה נפשית; הרפואה האלטרנטיבית עוזרת לאותם כוחות ולא “מפריעה” להם.

שמירה על הגוף באמצעות רפואה אלטרנטיבית

גוף האדם עשוי ממערכת אחת גדולה וכל דבר בגוף קשור אחד לשני.
תנועה=חיים, חיים=תנועה. בגוף אדם בריא ישנה פעולה ותנועה מתמדת.

רפואה אלטרנטיבית שולטת על כל התנועות והפעולות האלה ומשפרת גירוי זה דרך נקודות מסוימות של מרדיאנים מסוימים.

אין בכוונתי לפרט כאן על כל הנקודות והמרדיאנים, המטרה שלי היא להסביר שצריך לרפא את המחלה ולא להזניחה. כשיש כאב באיבר מסוים או חלק מסוים בגוף סימן שהוא כבר מוזנח. חשוב שאנשים יידעו האיברים והחלקים של הגוף כבר פגועים ובהחלט ניתן לטפל באמצעות רפואה אלטרנטיבית ולהימנע מתרופות שלא לצורך.

בזמן עבודתי בסין למדתי פתגם: “עדיף לעשות 5 שנים קודם, מאשר 5 דקות אחרי שכבר קרה”.

אתם באים לקופת חולים ומתלוננים על כאב מסוים של כאבי פרקים, כאבי גב כו’. ברפואה הקונבנציונלית כאבים אלו מטופלים בעזרת התרופות או זריקות. לעומת זאת, רפואה אלטרנטיבית מאבחנת ומטפלת במחלה מתחילתה ועד סופה.

רפואה אלטרנטיבית – פשוט להיות מודע!

לי יש ניסיון ברפואה אלטרנטיבית כבר מעל 25 שנה. אחרי שאני רואה את המטופל ולאחר שיחה, אני מסוגל להבין ממה באה מחלתו.

אחת המטרות החשובות ביותר של רפואה אלטרנטיבית היא לעצור ולהאט את תהליך ההזנחה של המחלה. אני לא רק מרפא את המטופלים שלי, אני גם מלמד אותם להקשיב לגופם.

תשמרו על עצמכם, אל תזניחו את גופכם, תלמדו להקשיב לעצמכם באמצעות טיפול יעיל ביותר ברפואה אלטרנטיבית.

טיפולים באמצעות רפואה אלטרנטיבית בקריות

במהלך השנים רפואה אלטרנטיבית הפכה להיות יעילה ביותר בקרב כל שכבות האוכלוסיה, מילדים ועד מבוגרים. הרפואה האלטרנטיבית מובססת על טכניקות רבות ועל שיטות ריפוי ידועות בתור טבעיות אשר אינן משבלות כימיקלים כלל. ולדימיר ברזובסקי מתחמה ברפואה אלטרנטיבית ומטפל בלקוחותיו בנאמנות רבה למעלה מ- 25 שנים. ולדימיר פועל במרפאתו בכל אזור הצפון, חיפה והקריות. טיפולים ברפואה האלטרנטיבית מומלצים ביותר ונמצאו יעילים מאוד – זכרו: מובטח שיפור כבר אחרי הטיפול הראשון!

תפנו רק למומחים שיודעים לרפא!