רפואה משלימה

לפני 22 שנה כשעליתי ארצה, בקופות חולים לא הכירו כלל את המונח רפואה משלימה וכשהצגתי את תעודת ההסמכה שלי לרפואה משלימה אף אחד לא ממש הבין על מה אני מדבר. כיום רפואה משלימה נכנסת בשירות של כל קופות החולים וגם לביטוח של הקופות חולים אך מעט מאוד אנשים מבינים מהי בעצם רפואה משלימה ומה היא מרפאה.

הרפואה המשלימה נוצרה הרבה לפני הרפואה המערבית. רפואה משלימה קיימת בעולם לפני יותר מ- 5000 שנה בעוד שהרפואה המערבית קיימת כ- 500 שנה בלבד.

אנשים אשר התחילו לטפל באמצעות רפואה משלימה ליוו את החולים 24 שעות ביממה. המשמעות היא בעצם שהם חיו יחד עם החולים וגילו שלכל אדם חולה יש בעיות ספציפיות לעצמו כגון: עיניים, עור, שרירים, עצמות וכו’. מצב זה קורה בגלל שקיים שיבוש בתהליך שמתרחש בגוף וחוסר איזון בזרימות כל הנוזלים בגוף וחוסר איזון באנרגיה של מרדיאנים אנרגטיים.

מה רפואה משלימה מאפשרת?

1. הורדת מתח מהשרירים

2. שיקום איזון השרירים בכל הצדדים בגוף (בימני והשמאלי ובעליון והתחתון)

3. החזרת הרקמות למצבם התקין

4. החזרת העצמות למקומם

5. החזרת לתפקוד התקין של כל המטבוליזם

6. שיקום איזון אנרגטי

הרופאים העתיקים של רפואה משלימה (רפואה אלטרנטיבית) גילו כי מצב הרוח תלוי במצב הפיזי של האדם כגון: עצמות, שרירים, גידים, זרימות נוזלים. בוודאי קיימים מספר רב של אנשים שמצאו את עצמם במצב של עייפות או הצטברות של עייפות של כמה ימים ולאחר מכן התחילו להרגיש כי הכול מסביב מתחיל להרגיז אותם.

מצב כזה נגרם בגלל התכווצות יתר של שרירים ושיבוש של זרימה תקינה של הנוזלים בתוך סיבי השרירים, התכווצות זו עוברת למערכת עצבים . ישנו מצב הפוך, שלאחר סטרס מערכת עצבים מעבירה באופן לא סדיר אימפולסים לשרירים ולאחר מכן השרירים מתכווצים וזה גורם לעייפות.

אני הסברתי את התהליך כדי שתבינו את שורש הבעיה, על מנת לא לרוץ ולקבל תרופות לא רצויות לגוף. תרופות אלו עוזרות לסימפטום הראשון, אך לאחר קבלת סדרה של תרופות הם מצטברות בגוף ופוגעות במעטפת הקיבה, הכליות וכו’.

ריפוי הגוף ע”י רפואה משלימה

רפואה משלימה מרפאה את גופנו אך רק בצורה טבעית. בסך הכול אני מנסה לגרום לכם לא להזניח את גופכם כדי לא לגרום לגוף לצרוך תרופות לא רצויות. צריך להקשיב לגוף על מנת לא לגרום להזנחה. אני מלמד הקשבה לגוף לכל פציינט שמגיע אלי ובעזרת נגיעת יד אני מאתר את שורש הבעיה.

האיברים הפנימיים קשורים לעמוד השדרה ביחד עם השרירים הפנימיים והגידים, כאשר אדם מרגיש כי השרירים החיצוניים שלו תפוסים זה לא אומר שרק השרירים האלה תפוסים והכאב יעבור לבד.

התכווצויות של השרירים החיצוניים מתבצעת בשרשרת : דרך העצמות, השרירים הפנימיים והגידים גורמים להזזת האיבר מהמקום וגם פוגעת דרך השרשרת בסחוסים ובעצבים.

כל השרשרת שצוינה מראה איך הגוף “מתקלקל” מהתכווצויות של השרירים החיצוניים ולכן אנשים אשר חושבים ששרירים תפוסים זה משהו שיעבור זה טעות!

אסור להזניח את הגוף כי הכול קשור אחד לשני, וכל מה שצוין מלמד על התורה של רפואה משלימה!

טיפולים באמצעות רפואה משלימה בקריות

רפואה משלימה כשמה כן היא – באה להשלים את כל החוסרים שיש לנו בגוף, לאזן את שיווי המשקל ולחץ הדם, לחזק את העצמות בגופנו, באה לעורר את גופנו לחיים. רפואה משלימה הפכה להיות נפוצה יותר ויותר במהלך השנים האחרונות ומהווה פתרון יעיל ונוח למטופל. ולידימר מבטיח שיפור כבר אחרי הטיפול הראשון בכל תחום אשר גופכם חש כאב. נסו ולא תצטערו!

* ולדימיר משרת את לקוחותיו באזור הקריות, חיפה והצפון.