בלט דיסק

במהלך 30 שנות ניסיונותיי רוב לקוחותיי שמגיעים אליי לטיפול שואלים אותי – האם יש לי בלט דיסק?

לאור השאלה ניתן להבין שהרבה מהאנשים לא מבינים את המשמעות של בלט דיסק .

בכתבה זו אני רוצה להסביר מה המשמעות של בלט דיסק ומה הדרך לקבלתו.

בלט דיסק זהו לא וירוס שמקבלים פתאום משום מקום , זוהי תוצאה של תהליך שהוא יכול להיות מאוד ארוך:

אופציה אפשרית : תהליך זה מתחיל מסוג של טראומה(תאונת דרכים , תאונת עבודה .נפילה…..) והאדם לא מצא /בחר ריפוי נכון מה שמוביל אותו למצב של בלט דיסק.

אופציה נוספת : עקמת שקיימת מלידה או תוצאה של הזנחה במהלך החיים .

בלט דיסק – מצב תקין של שתי חוליות זה כאשר יש חוליה מעל חוליה ובאמצע קיים הדיסק בצורה ישרה. במידה ואחת מהחוליות זזה הצידה הדיסק מתחיל לבלוט בצד וללחוץ על המעטפת שלו , הבליטה יוצאת מהמסגרת של עמוד השדרה ולוחצת על שורש העצב שיוצא בין החוליות.

בתנועה שלנו היום יומית בלט הדיסק לוחץ על הרצועות ,השרירים הקטנים שקשורים לחוליות,על הורידים והנימים שמספקים דם לכל הרקמות של עמוד השדרה ומפריעים לגמישותו מה שגורם לנו לניוון כל הרקמות באזור הבלט ולאט לאט מתפשט לאזורים אחרים.

המשך הזנחה של בלט הדיסק גורמת ללחיצת הבלט על שורש העצב שיוצא בין חוליות הבלט ומפריע לו לקבל הוראות מחוט השדרה ומעביר זאת לכל הרקמות.

בכתבות קודמות הסברתי שאני מסוגל להבחין ללא צילום אלא רק בהסתכלות על הגב ולהסביר את כל השתלשלות ההיסטוריה של הכאבים. לאחר מכן במשך הריפוי אני נותן למטופל תרגילים לפי הבעיה הקיימת אצלו והיכולת הפיזית לבצע , בנוסף אני מדריך ומראה איך לבצע תרגילים אלו בצורה הכי נכונה שלא תפגע בהם, ותרגילים אלו יכולים לעזור בהתקדמות הריפוי.

מאוד חשוב לבחור טיפול נכון , הרבה אנשים שמגיעים אליי לאחר שעשו מספר רב מאוד של טיפולים שלא עזרו להם בכלל , ומגיעים אליי להתלונן שאין מי שיעזור ואבדו תקווה שאפשר לצאת מזה.

חשוב לציין שבמידה ולאחר 2 טיפולים אין התקדמות אפילו קטנה שיטת הריפוי לא נכונה ואין משמעות להמשיך.

אני מבטיח שיפור לאחר טיפול ראשון!

אל תזניחו את עצמכם .

2 תגובות ב: “בלט דיסק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.