כאבים בגב

20117793275_0451c558a0_bאין בן אדם שלפחות פעם אחת הרגיש כאבים בגב. יש אנשים שמרגישים את זה יותר לעיתים קרובות ויש הסובלים מזה כל החיים ולא יודעים איך להיפתר מזה.

מתי שאני עבדתי ולמדתי בסין למדתי שם המון פתגמים ששייכים לרפואה סינית ולא רק.
הנה פתגם אחד מהם: לפעמים בשביל למצוא את המרפא שלך אתה צריך לעבור דרך ארוכה .

אסור להרים ידיים במאבק עם המחלה שאתם חווים תמיד צריך לחפש את ההזדמנויות לנצח.
אני במקצוע כבר יותר מ26 שנה וגם יש אחוז גדול של תוצאות לנצח את הכאבים בגב.

הרבה פעמים אני שומע מהפציינטים שלי שברגיל הגב לא כואב רק שהם קמים בבוקר מהמיטה.
אנשים מחוסר ידע לא יודעים שאם כואב רק בבוקר אז הבעיה של כאבי גב כבר בתוך הגוף, פשוט כל לילה 2/3 כמות של כל הדם הולך לכבד והכבד מאחסן את הדם ומנקה אותו במשך הלילה. בבוקר הלב מתחיל להוציא את הדם מהכבד , לפני שהוא מספיק להוציא את כל הכמות האדם מרגיש את הכאבים בגב ולאחר שכל הדם מתחיל לזרום בכל הגוף הכאבים מתחילים להיחלש. אסור לחכות עד שהבעיה תגיע למצב הזה שצריך לסבול כל 24 שעות.

יש לי ניסיון רב בריפוי כאבי גב בכל מיני שלבים , אבל עדיף לרפות את בעיות כאבי הגב מהתחלת ההתפתחות, אז אפשר להגיע לריפוי מושלם בלי השלכות.

אם מצב עובר לבעיה כרונית של כאבי גב אז אפשר רק להקל על הכאבים בגב ואי אפשר לרפות את זה עד הסוף. תרופות לכאבי גב לא יעזרו לריפוי בגלל שהשפעתם רק מורידים את הכאב.

יש אנשים שיושבים שנים ליד המחשב או עומדים בעבודה באותה תנוחה 8-10 שעות ופתאום מתחילים להרגיש כאבי גב , וחושבים אם הם יתחילו ללכת כאבי הגב ייעלמו.

באתר www.yadmerapa.co.il  תוכלו למצוא כתבה על כאבי גב והליכה ששם נסביר איך הליכה משפיעה על כאבי גב.  גם שם אני נותן תרגילים בשביל להקל על כאבי גב. אתם צריכים לדעת שספורט זה לא ריפוי זה רק חיזוק הגוף ושיפור חילוף חומרים. כל ספורטאי מקצועי ואלופי אולימפיאדה יש תרפיסט ש24 שעות צמוד אליו ומתקן את כל הבעיות על מנת שיהיה מוכן למשחק או לקרב. זאת אומרת גם גוף ספורטיבי וצעיר דורש עזרה לאחר מאמץ קשה.

תשמרו אל עצמכם אל תזניחו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.