כאבי ברכיים

מאוד קשה למצוא אדם שאף פעם לא סבל מכאבי ברכיים. זה לא מפתיע מכיוון שהברך היא המפרק הכי גדול ומסובך בגוף האדם, לכן זה המקום שבקלות רבה יכול להיפגע.

לעתים קרובות כל הטראומות האורתופדיות קורות אצל ספורטאים ורקדנים מפני שאנשים אלו עושים טעויות רבות בזמן פעילות גופנית ומפעילים עומס רב על גופם – זוהי הסיבה הראשונה לכאבי ברכיים.

הסיבה השנייה היא שקיימים שינויים הקשורים לגיל האדם.

עם הגיל המשקל שלנו עולה והשרירים והגידים נחלשים , וכל הלחץ מתרכז באזור הברכיים, הדבר כאמור גורם לכאבי ברכיים. כמו כן ביום יום אנחנו משעינים את התיק מצד אחד של הגוף, דבר שגורם להרס האיזון בגוף וכיוצא מזה הלחץ בברכיים גם מאבד את האיזון, לכן הסחוסים של אחד הברכיים משתפשפים מהר יותר.

אדם המרגיש את הכאבים בברכיים מחליט ללכת לרופא אשר נותן לו כדורים נגד כאבים אך לא נגד הבעיה. ברגע שהכאב בברך נחלש, מתחיל האדם לעשות פעילות גופנית על מנת לחזק את הגוף, אך למעשה מבצע פעולה הפוכה בגוף לא מאוזן ובמקרה כזה הברכיים אף נפגעות יותר.

מהן הסיבות העיקריות לכאבי ברכיים?

1. פגיעות קטנות כרוניות – סימפטומים של בעיות אלו כמעט לא מורגשים במצב רגיל כלומר ללא עשיית פעילות גופנית או ללא התאמצות הגוף. אך כאשר האדם מתחיל בפעילות גופנית כל בעיות אלו הופכות להיות למצב של דלקת.

2. נקע ותת תזוזות בפיקה של ברך – זו הבעיה אשר ספורטאים יפגשו לעתים קרובות. הסימפטום של בעיה זו הוא כאב מאוד חזק של ברך ובמידה שלא מתייחסים ולא מטפלים כמו שצריך הברך תתנפח ותשנה את צורתה.

3. מתיחה וקרע של הגידים מסביב לברך – במקרה כזה קורה לאחר נפילה חזקה על הברך או מכה ישירה לברך. כתוצאה מזה הברך מתנפחת ואי אפשר להזיז אותה.

בעיות אלו אפשר לרפא בעזרת רפואה אלטרנטיבית ללא ניתוח, במקרה וזה מצב ללא הזנחה. במצב פגום אסור לאמץ את הברך.

יש גם כאבים בברך אשר לא קשורים לבעיות אורתופדיות, כגון: זרימת דם משובשת, חוסר מינרלים וויטמינים וחמצן בתוך הדם, כלי דם אשר מביאים את הדם מהלב לברך לא מתפקדות כמו שצריך וכתוצאה כל הרקמות של הברך לא מקבלים את כל מה שנחוץ להם, כל הרקמות מסביב לברך נחלשות.

חוץ מריפוי מנואלי ניתן לבצע קומפרסים לברך, אמבטיות ותרגילים מסוימים על מנת לשקם את זרימת הדם.

מכתבה זו ניתן לראות שכל הקשור בכאבי ברכיים ניתן לרפות במקרה ולא מזניחים.

טיפול בכאבי ברכיים באזור בצפון, חיפה והקריות

ולדימיר, עם ניסיון של מעל ל- 25 שנים בתחום, מבטיח למטופליו שיפור כבר אחרי הטיפול הראשון! תנסו גם אתם ותיווכחו ! ולדימיר מטפל בכל הכאבים בגוף וכאמור גם בכאבי ברכיים בלקוחות אשר באים אליו מכל אזור הצפון, חיפה והקריות. לולדימיר ניסיון רב וידוע בשמו בטוב בכל אזור הצפון בפרט ובארץ בכלל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.