כאבי ראש וסחרחורות

סיבות לכאבי ראש וסחרחורות יכולות להיווצר מהרבה תופעות.

בהיותי במקצוע 20 6169824610_918d1ac4f2_oשנה אני הבנתי שאנשים לא משייכים את כאבי הראש לעמוד השדרה.

קיימים כאבי ראש וסחרחורות אשר נוצרים מהחלק העליון של עמוד השדרה. במצבים אלו הכאבים מופעלים באזור הפנים (שפתיים, אף, לחיים), באזור המצח ובאזור העורף. כאשר הכאב מופיע באזור העורף מרגישים כובד ורעש באוזניים אולו בעצם כאבי צוואר.

הסיבות לכאבים שנוצרים בחלק העליון של עמוד השדרה הם: עצב תפוס בין החוליות, לחץ על הווריד אשר מעביר את הדם לראש – הלחץ שמופעל על הווריד נוצר בגלל שהדיסק בין החוליות בולט החוצה ולוחץ על הווריד. מצב זה נמשך יום-יומיים, חודש-חודשיים והנזק מתחיל להחמיר בסופו של דבר המצב במתחיל להיות כרוני וכל יום קמים עם כאב ראש.

במצב בו הדיסק לוחץ לצד האחורי של הצוואר האדם לא רק מרגיש כאב ראש אלא גם מתחיל לשכוח דברים קטנים,

מתעייף מהר, מתעצבן מהר וכל הכאבים מתבטאים בעורף.

מצב שני שבו הדיסק לוחץ לצד הקדמי של הצוואר, כלומר לכיוון הפנים, מונע את של הווריד שמעביר את הדם מהראש אל הגוף, מה שמביא אתה האדם למצב של מאמץ אפילו קטן להיווצרות של כתמים אדומים בפנים ולחץ במצח ובצדדיו. בהמשך למה שדיברנו עד עכשיו, העצבים אשר תפוסים בין החוליות ובליטת הדיסקים אשר לוחצים על השורש העצב גורם לצפצופים באוזניים, רעש בראש, נקודות בראייה, ירידת ביכולת הראייה בחושך,רדימות שפתיים, רדימות נחירים ורדימות בגבות. בזכות ניסיוני ברב, אני יכול לפתור את הבעיות האלה, אך זה תלוי במטופל, כלומר: שחרור עצבים בין החוליות, הורדת לחץ מהוורידים הוא תהליך אשר יותר קל לשקם מאשר את הגורם להם.

מצב בו אדם מזניח את עצמו יכול לגרום לתהליך שיקום יותר ארוך, לכן אני ממליץ לא להזניח את גופכם. תלמדו להקשיב לגופכם ולפנות בזמן למומחה לרפואה משלימה.
הכי חשוב לא לחשוב: “אלו שטויות, יעבור בעצמו” 

טיפול בכאבי ראש וסחרחורות בקריות

סובלים מכאבי ראש וסחרחורות? אתם מתגוררים בקריות, בחיפה או באזור הצפון? אם כן ולדימיר הוא הכתובת שלכם.

ולדימיר מבטיח לכם שיפור כבר אחרי הטיפול הראשון. ולדימיר מטפל במטופליו בכאבים שונים באמצעות הנסיון הרב אשר צבר במהלך שנות חייו והתמחותי בסין לפני מס’ שנים. באמצעות מגע נכון, ידע ונסיון ניתן לטפל בכאבי ראש וסחרחורות בלי להתמכר לתרפות שונות אשר אינן מטפלות בשורש הבעיה אלא רק משכחות את הכאב לזמן קצר.

 

* ולדימיר משרת את לקוחותיו באזור הקריות, חיפה והצפון.

5 תגובות ב: “כאבי ראש וסחרחורות

  1. היי ענת ככל הנשמע זו תוצאה של צוואר תפוס, אספקת הדם לראש אינה במיטבה.
   נא ליצור קשר טלפוני על מנת להסביר את המצב בפירוט:
   טלפון: 054-7611915

  2. היי, יתכן שישנה בעיה בצוואר, חגורת כתפיים, יכול להיות עקמת באזור הזה, בגלל זה השרירים מקובצים ולא זורם מספיק דם לרקמות הראש.
   יש צורך בהגעה ואבחון מלא ומדויק יותר.

   בברכה ולדימיר,
   טלפון: 054-7611915

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.