רגליים נרדמות

רגליים נרדמות היא תופעה מאוד שכיחה אצל כל אחד מאיתנו ללא קשר לגיל ומשקל. כל אדם הרגיש לפחות פעם אחת בחייו את הרגליים שלו נרדמות. זה יכול לקרות לאחר ישיבה או שכיבה בתנוחה לא נכונה. אם נסתכל על הגוף שלנו כמו מערכת מכנית אז את התהליך של רגליים נרדמות ניתן להסביר כמו חוט חשמל אשר נקרע וזרם החשמל אינו מגיע מחלקים רחוקים למרכז המערכת. הכוונה היא שהעצב מפסיק להעביר את האינפורמציה למרכז המערכת ואנחנו מפסיקים להרגיש את הרגל וגם להעביר לה הוראות דרך העצב הזה, דבר שגורם לתחושה שהרגליים נרדמות.

במידה ותופעת הירדמות הרגליים מופיעה לעתים רחוקות ניתן להתייחס אליה באופן רגיל, אבל במידה והירדמות הרגליים מופיעה לעתים תכופות ואינו קשור בתנוחה לא נכונה, יש צורך להתייעץ עם רופא ורצוי שלא להזניח.

רגליים נרדמות – מה הסיבות ולמה זה קורה?

רגליים נרדמות אינה מחלה, זהו סימפטום של מחלה אשר צריך לברר אצל הרופא מאפה זה נובע. מחלות אלו יכולות להיות קשורות עם בעיות כלי דם ובעיות במערכת העצבים. לעתים קרובות הירדמות ברגליים קשור לאוסטכונדרוסיס בגב התחתון. אוסטכונדרוסיס זו מחלה שמקלקלת את הפונקציה בתוך המפרק ולעתים תכופות זה קורה בין דיסקים בין חוליות. את הסיבות לאוסטכונדרוסיס אפרט בהמשך. בגלל האוסטכונדרוסיס יש לחץ על עצבים שיוצאים בין חוליות ואפילו לפעמים יש לחץ על חוט השדרה. 80% מהאנשים חווים את הבעיה הזו ובדרך כלל מחלה זו מתחילה לאחר גיל 35. מחלה זו נמצאת אצל אנשים שמנהלים אורך חיים ללא הרבה תנועה אשר מפעילות את הגוף או במידה ובעבודתם הם יושבים במהלך כל שעות העבודה בצורה לא נכונה וכדומה.

הירדמות רגליים – ניתן לפתרון!

במצב לא מוזנח וע”י טיפולים של רפואה מנואלית ותרגילים מסוימים אשר אני יכול לייעץ לכל פציינט באופן אישי המחלה תיפתר באופן מהיר.

במצב יותר מוזנח אפשר להגיע למצב בלט ואפילו פריצת דיסק לאחר מכן מחלה זו הופכת למחלה כרונית אבל עדיין אפשר להקל על המצב למצב נורמלי, אך הדבר ייקח זמן רב יותר.

סיבה נוספת לרגליים נרדמות אשר פוגשים בה לעתים תכופות: חוסר זרימת דם – מצב זה קורה כאשר כלי דם מתכווצים. סימפטומים למחלה זו הנם חולשה וכאבים ברגליים. לחוסר זרימת דם היא עישון, עודף שתייה חריפה, אוכל שומני. במקרים אלו חוץ מהעובדה שצריך לחיות בריא גם צריך סדרת טיפולים מנואלי על מנת להפעיל את כל מערכת זרימת הדם. לאחר מכן לעשות סדרת תרגילים פיזיים ותרגילי נשימה על מנת לשקם את זרימת הדם.

כפי שאתם רואים מכתבה זו כדי להיפטר מרגליים רדומות יש צורך לטפל במחלה אשר גרמה להירדמות הרגליים ולא רק בסימפטום.

טיפול ברגליים נרדמות בצפון, חיפה והקריות

8702846375_133b8b60de_kולדימיר מטפל בלקוחותיו בקליניקה שלו בכל אזור הצפון, חיפה והקריות. ולדימיר, עם ניסיון של מעל 25 שנים מטפל בצורה יסודית ומקצועית ומבטיח שיפור כבר אחרי הטיפול הראשון, גם בתופעה של רגליים נרדמות. התקשרו גם אתם ובכל תטפלו בגופכם.

One thought on “רגליים נרדמות

  1. הרגליים והידיים נירדמות בזמן שאני שוכב במיטה ונוגע בטלפון מה זה יכול להיות וקוצב הלב מרגיש פועם ליפעמים ########## זה המיספר שלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.